FOTO: 16. vatrogasno hodočašće u Mariji Bistrici

Više od dvije tisuća vatrogasaca iz svih hrvatskih županija, sudjelovalo je na 16. vatrogasnom hodočašću u Mariji Bistrici..

U nedjelju 31. svibnja u Mariji Bistrici po ugodnom vremenu održano je 16. hodočašće vatrogasaca u organizaciji Hrvatske Vatrogasne Zajednice. Prisustvovalo je preko 2000 vatrogasaca iz svih županija. Pozdravnom riječju obratio se župan Krapinsko Zagorske Županije Željko Kolar. Pozdravio je prisutne te zaželio dobrodošlicu u KZŽ. Istaknuo je važnost koju vatrogasci imaju u zaštiti imovine i ljudi i za to žrtvuju svoje slobodno vrijeme. Predsjednik HVZ-a Ante Sanader zahvalio se organizatorima hodočašća.

Dobrovoljno vatrogasno društvo Brodarica - Krapanj ove je godine također sudjelovala u vatrogasnom hodočašću u Mariji Bistrici sa svojim predstavnicima.

Posted in Novosti

Copyright © 2015  Dobrovoljno vatrogasno društvo Brodarica-Krapanj - Web dizajn i hosting Tempus media